Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynės- 2023 m.

 9-asis Lietuvos mažųjų žaidynių sezonas pakvietė musų darželio ugdytinių komandą vėl dalyvauti. “NBA krepšinio mokykloje” vykusiame didžiajame žaidynių festivalyje judėjimo džiaugsmą patirti atvyko  47 ikimokyklinių ugdymo įstaigų komandos  (282 darželinukai ir 94 atlydėję pedagogai). Žaidynių festivalyje dalyvavo ir visus dalyvius pasveikino sportininkė, olimpietė Diana Zagainova, Olimpinio tautinio komiteto prezidentas.

Mūsų darželio ugdytiniai turėjo galimybę susipažint su daugybe (11) sporto šakų: futbolo, tinklinio, ledo ritulio, krepšinio….  Vaikai čia per žaidimą susipažino su olimpinėmis vertybėmis ir garbingo sporto principais. Festivalio pradžioje davė priesaiką.

Mūsų ugdytiniai sulaukė pedagogų, vadovų, tėvelių palaikymo.

Visi kartu patyrėme daug džiugių emocijų, o vaikai džiaugėsi, kad tai jų pirmas tikras medalis.

2023 05 21

Skip to content