Menu Close

Modulinio darželio atidarymas, 2023 09 14

Šiandien mūsų bendruomenėje didžiulė šventė – duris atvėrė ilgai lauktas, dideliam visų mūsų  džiaugsmui modulinis darželis. Mes žingsnis po žingsnio einame link šiuolaikiškos, atviros naujovėms,  pozityvios  bendradarbiavimui, aukštos pedagoginės kultūros ugdymo įstaigos vizijos.

Ikimokyklinio ugdymo įstaiga – tai aplinka, kurioje vaikai praleidžia didelę laiko dalį, žaisdami mokosi. Vis jaunėjančios įstaigos bendruomenės pastangomis puoselėjame harmoningą asmenybę, laiduojant  sėkmingą integravimąsi į visuomenę.

Mūsų darželyje veikiančios penkios ikimokyklinio ugdymo grupės jau nebetalpina vaikų, norinčių lankyti įstaigą, o didžiausias poreikis yra pačių mažiausių grupių, tai reiškia Vilniaus rajonas yra gyvas, augantis ir žengiantis į priekį. Mes tikime, kad viskas kas geriausia, sukuriama bendromis pastangomis, o vienas iš įstaigos strateginio plano tikslų    – stiprinti ugdymo kokybės prieinamumą kiekvienam vaikui.

Švietimo, mokslo ir sporto ministras G. Jakštas padėjo atidaryti modulinį darželį. Mus aplankė daug garbingų svečių: Vilniaus r. savivaldybės administracijos direktorius Vladislav Kondratovič, Rudaminos seniūnas Juzef Šatkevič, Vilniaus r. Rudaminos “Ryto” gimnazijos direktorius Ramūnas Maniuška, muzikos mokytoja Lina Jaskevičienė, Jonas Vasiliauskas – Lietuvos ir Vilniaus rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas, Cingų fondo direktorius Alfredas Pertulis, Lietuvos Švietimo Draugijos “Rytas” vadovas Algimantas Masaitis, Juodšilių “Šilo” gimnazijos direktorė Rasa Agintienė, Buidydiškių pagrindinės mokyklos direktorė Vilma Aponaitė, Riešės gimnazijos direktorė Egidija Urbanavičienė ir skyriaus vedėja Paulina Pinevičė, Mickūnų vaikų lopšelio-darželio direktorė Dita Rudinskienė, pavaduotoja ugdymui Asta Jakštaitė, UAB “Adapteo” vadovas Jurij Vasiljev, pardavimų projekto vadovas Tadas Piekus. 

Dėkojame visos bendruomenės vardu Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai, Gerb. ministrui  Gintautui  Jakštui už sveikinimą ir darželio plėtrą.

Spaudoje rašoma:

„Tai svarbus įvykis vietos bendruomenei, kadangi Vilniaus rajone dabar bus sudarytos dar geresnės galimybės gauti ugdymą valstybine kalba. Ikimokyklinis ugdymas yra viena svarbiausių ugdymo pakopų, kurioje sudedami pagrindai tolimesniam ugdymui, todėl jam reikia skirti ypatingą dėmesį. Labai svarbu, kad visi vaikai turėtų galimybės lankyti ikimokyklinio ugdymo įstaigą valstybine kalba“, – sakė švietimo ministras Gintautas Jakštas.

Sveikinimai visai bendruomenei, darnos ir sėkmės ugdant mūsų vaikus“, – sveikindamas susirinkusią bendruomenę sakė ministras Gintautas Jakštas. 

 

 

Skip to content